Ako vykonať Tieňové mince

Tieňové Mince je trik , pravdepodobne ste videli Criss Angel alebo David Blaine vykonať, pričom kladú štyri štvrtiny na rôznych kútov a zdanlivo robiť je , jeden po druhom , zmizne a znova sa objaví v rôznych kútoch . Trik, sama o sebe , nie je to tak ťažké - ale Mystifikácia zapojiť je veľmi zradné . Tu je , ako to urobiť it.Things budete potrebovať
piatich štvrťrokoch
Tabuľka s obrus
Zobraziť ďalšie inštrukcie
Stránka 1

Začnite tým , že umiestni štyri štvrtiny na tabuľky tvorí štvorec - .. jeden na každom rohu

Corner 1 = vľavo hore , Rohové 2 = vpravo hore , Rohové 3 = Ľavý dolný roh a 4 = vpravo dole
2

Pohár pätina štvrťroku v pravej dlani , skrytý od pohľadu . Podstatné je , že nikto nevidí v tomto štvrťroku .
3

Posuňte pravú ruku Corner 1 a udržať si ľavú ruku v Corner 4. Chystáte sa opustiť ďalšiu štvrtinu v Corner 1 a cup štvrťroku v Corner 4.

Keď toto je robené , budete mať 2/4 v Corner 1 1 , v Corner 2 a 1 na roh 3 , s štvrťroku na roh 4 chýba .
4

Opakujte krok # 3 s Corner 2. Budete opúšťa ďalšiu štvrtinu v Corner 2 a skĺznutiu štvrťroku v Corner 1.

< br /> Teraz budete mať jeden štvrťrok v Corner 1 , 2 pri Corner 2 a 1 v Corner 3.
5

Opakujte s Corner 3. Necháte extra štvrťroku v Corner 3 a posuňte ďalej štvrťroku v Corner 2.

Táto opustí vás s 1 štvrťroku v Corner 1 1 v Corner 2 a 2 v Corner 3.
6

Tentoraz opustiť ďalšiu štvrtinu v Corner 3 pri skĺznutiu štvrťroku v Corner 1.

To spôsobí, že budete mať 3/4 na 3 Corner a 1 štvrtina vo Corner 2. Rohy 1 a 4 budú prázdne .
7

Ak chcete dokončiť trik , nechajte ďalšiu štvrtinu v Corner 3 a posuňte ďalej ku koncu štvrťroka Corner 2. Teraz budete mať všetky štyri štvrtiny v jednom roh a bude zdať , že ste sa ich všetky dissappear a znova , bez viditeľne pohybu .